טיפים על צילומי ניו בורן

טיפים על צילומי ניו בורן — צילומי הריון, ניו בורן, גיל שנה בראשון לציון -Jenya Rosso Photography


  צילומי ניו בורןכמה טיפים לתכנון צילמוי ניו בורן לתינוק שלכם. 

צריך לשריין תאריך מראש, כדי שלא יקרה מצב, שהצלמת שבחרתם עמוסה בתאריכים שלכם ולא תוכל לצלם את התינוק.

הרשמה נעשית לפי תאריך המשוער של הלידה ומתעדכן עם הצלמת אחרי הלידה.עדיף לצלם תינוק בגיל שבוע עד שבועיים, כי בתקופה הזו בדרך כלל אין גזים ופריחה, קילוף של עור, ילד ישן טוב יותר וכו', אך צילומי ניו בורן אפשריים עד יום 28.

לא פחות חשוב לספר לצלמת על ארועים בלידה (במקרה והיו: קייסרי, שברים או טראומות לידה, ואקום),כי ילדים במקרים של לידה לא רגילה מתנהגים שונה וכדאי שצלמת תדע, ותוכל להתאים את הצילומים במיוחד לכל ילד

עדיף להביא בקבוק ומוצץ לצילומים ויש לכך הרבה סיבות (כולל זה, שצילום יתקדם יותר חלק), אך אם אמא לא רוצה לתת לתינוק בקבוק או/מוצץ, זכותה ואין על כך ויכוח.

צלמת יודעת את היכולות הפיזיולוגיות של התינוק ותנוכות שמועדפות על תינוק בגיל הזה.

 לכל מי שמפחדת מצילומי ניו בורן, רוב התנוחות הן עיטופים ופוזות משוחררות, הכל בהתאם לייחודיות פיזיולוגית של ניו בורןבתמונות מאקס בן 26 ימים


Начните здесь вводить текст. Если требуется добавить блок с изображениями — воспользуйтесь кнопками "Добавить блок". Начните здесь вводить текст. Если требуется добавить блок с изображениями — воспользуйтесь кнопками "Добавить блок". Начните здесь вводить текст. Если требуется добавить блок с изображениями — воспользуйтесь кнопками "Добавить блок".

הסיפור שלי